Usta Patent Hukukçu Patent Vekilleriyle Hizmet Vermektedir

HUKUKÇU KADROMUZLA USTA HİZMET!

HIZLI ve KALİTELİ HİZMET, REKABETÇİ FİYAT 295TL

 

Büromuz, 1997 yılında kurulmuş olup uzmanlık konusu olarak “Marka, Patent, Tasarım, Telif Tescili ve Danışmanlığı” alanlarında hizmet vermektedir.

Büromuz, öncelikle koruyucu danışmanlık hizmeti sağlamaktadır, ihtilaf ve sorunları daha doğmadan tespit ederek önlemeyi amaçlamaktadır.

Büromuz, Patent Kurumu nezdinde 10.000’in üstünde tescil işlemi gerçekleştirerek iyi bir tecrübeye sahip olmuştur.

 

Avukat Murat Eltutan;

1996 yılında İstanbul Hukuk Fakültesini bitirmiş ve staj sonrası 1997 yılında İstanbul Barosu’na kayıt olarak Avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Akabinde 1998 yılında Türk Patent Kurumu nezdinde marka ve patent vekilli olmuştur. Ülkemizin ilk Marka ve Patent vekillerindendir! Mahkemelerde ve İdari makamlarda bilirkişi ve arabulucu olarak görev almaktadır.

Türkiye’nin önde gelen Üniversiteleri, KOBİ’leri (SMEs) ve Kamu Kurumlarına Marka, Patent, Telif Danışmanlığı ve Hukuku hizmeti sunmaktadır.

 

Avukat Emine Artar Eltutan;

1998 yılında Ankara Hukuk Fakültesini bitirmiş ve staj sonrası İstanbul Barosu’na kayıt olarak Avukat olarak çalışmaya başlamıştır. TürkPatent nezdinde Marka vekilidir. Mahkemelerde bilirkişi olarak görev almaktadır. Türkiye’nin önde gelen Üniversiteleri, KOBİ’leri (SMEs) ve Kamu Kurumlarına Marka ve Telif Danışmanlığı ve Hukuku hizmeti sunmaktadır. Büromuzun Uluslararası bölümünün başkanıdır, İngilizce bilmektedir.

 

Ekibimizde çalışan diğer Personel, sürekli olarak mesleki eğitime tabi olup Marka, Patent, Tasarım, Copyright alanlarında uzmanlaşmışlardır.

Tescil ve Danışmanlık faaliyetlerini “Eltutan Fikri Mülkiyet Hizmetleri Ltd. Şti.” bünyesinde sürdürmekteyiz.

 

 

Hukuk ve Danışmanlık Mesleğine Bakış Açımızı;

 

“Hukukçu ve Danışman, her konuyla ilgilenir” genel prensibi yerine,

 

“Hukukçu ve Danışman, her konuyla ilgilenir fakat belli alanlarda uzmanlaşmalıdır” şeklinde konumlandırılıp Marka, Patent, Tasarım, Telif danışmanlığı ve hukuku alanında uzmanlaştık.

 

Marka, Patent, Tasarım, Telif danışmanlığı ve hukuku alanında uzmanlığımızla, Sektörün “en iyisi” olmak için çalışmaktayız…

 
BİZE ULAŞIN

Bize her konuda ulaşabilirsiniz.

0212 288 26 22
0212 272 28 00
FAX
0212 274 61 46


USTASINA DANIŞIN

Bilgi almak istediğiniz tüm sorularınızı usta ekibine sorabilirsiniz

  Hemen Danış