eltutan patent

Eltutan Patent;
Eltutan Patent ve Hukuk Bürosu, 1997 yılında Avukat Murat Eltutan tarafından kurulmuş olup öncelikle koruyucu hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır, ihtilaf ve sorunları daha doğmadan tespit etmek ve önlemeyi amaçlamaktadır.
ihtilafların ve sorunların tüm tedbirlere rağmen yargıya yansıması halinde ise öngörülü ve hazırlıklı olarak yargısal sürece etkin katılım ve buna bağlı olarak uğranılan haksızlıkların ortadan kaldırılması ve adaletin gerçekleştirilmesi sağlanmaya çalışmaktadır.
Patent büromuz çoğu firmanın aksine pazarlamacılar vasıtasıyla iş almamaktadır!
Bizi tercih eden müşterilerin çoğunluğu müşteri memnuniyeti ve referanslarla çalışmaktadırlar.
Pazarlamacı çalıştırmamamızda ki temel neden; Müşterimizle yetkilimizin bizzat temas sağlaması, marka hakkında en doğru ve net raporlamanın yapılabilmesidir. Bu çalışma tercihimiz aynı zamanda personel ve tanıtım maliyetlerini de düşürdüğünden Hızlı ve kaliteli hizmeti en rekabetçi fiyatla sunma imkanı da elde etmekteyiz.

 

TEMEL HEDEF / VİZYON
Adalet Bilinci, Sevgi Ve Kalite İle Birlikte Yaratıcı Kurumsal Etkinlik:
Mesleki Ve İnsani İlgimiz, Bilgimiz, Deneyimimiz, Sevgimiz Ve Adalet Bilincimizle, Ülkemizde Ve Dünyamızda En Yaratıcı, En Etkin Ve En Kaliteli Hukuk Ve Patent Danışmanlığı Kurumlarından Biri Olmak.

 

GÖREV, AMAÇ / MİSYON
Öncelikle Koruyucu Danışmanlık:
Danışmanlık İşlevimize Bağlı Olarak, Müvekkillerimizin Hukuka Uygun Ve Adaletli Bir Ortamda, Uyuşmazlıklardan Uzak Yaşamalarını Sağlamak Ve Hukuksal Güvenliklerini Sürekli Kılmak.
Uzlaşma ve Tahkim Kurumlarını İşletmek:
Hukuksal Uyuşmazlıkları, Öncelikle Uzlaşma Yöntemleri Ve Tahkim Kurumu İşleterek Çözmek, Müvekkillerimizi Yargıdaki Adaletsizlikler, Gecikmeler, Yüksek Maliyetler Ve Dava Stresinden Kurtarmak.
Yargısal Sürece Etkin Katılım:
Uyuşmazlıkların Yargıya Yansıması Halinde, Öngörülü Ve Hazırlıklı Olarak Yargısal Sürece Etkin Katılım Ve Uğratılan Haksızlıkların Ortadan Kaldırılması Ve Adaletin Gerçekleştirilmesini Sağlamaya Çalışmak.
Toplam Kalite Yönetimi Uygulamak:
Müvekkillerimizle Ortak Danışmanlık Vizyonu Oluşturarak, Doğal Hukuk İlkelerine Uygun Ve Çağdaş Kalite Anlayışıyla, Hukuksal İlişkilerinde Ve Ticaretlerinde Kalite Yöntemleri Uygulamalarına Katılmak.
Çevre ve İnsanlık Bilinciyle Yaşamak:
Yaşadığımız Bilgi Ve İletişim Çağında, Olumlu Kişisel, Mesleki Ve Kurumsal İlgilerimizi, Bilgilerimizi Ve Sevgimizi Doğa Ve İnsanlarla Paylaşarak Çoğaltmak, Adaletin Ve Kalitenin Egemen Olduğu Bir Dünya Yaratmak İçin Doğanın Kendisini Yeniden Üretmesi Ve İnsanlığın Yeniden Örgütlenmesi Sürecine Katkılarda Bulunmak.

 

NEDEN ELTUTAN PATENT & HUKUK ?
Eltutan Patent & Hukuk Güvencesi Ve Kalite Anlayışına Sahip Olmamız
Adalet Bilinci, Sevgi Ve Kalite İle Birlikte Yaratıcı Kurumsal Etkinlik Mesleki Ve İnsani İlgimiz, Bilgimiz, Deneyimiz, Sevgimiz Ve Evrensel Adalet Bilincimizle, Ülkemizde Ve Dünyamızda En Yaratıcı, En Etkin Ve Kaliteli Patent Ve Hukuk Danışmanlığı Hizmeti Vermemiz,
Geniş Hizmet Ağı,
Sürekli Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Temel Ve Teknik Bilgi Donanımına Sahip Kadroların Oluşturduğu Çözüm Departmanları,
Uluslararası İşbirliği Ve Örgütlenme,
Marka, Patent, Tasarım ve Hukuk Araştırma Ve Sorgulamada Geniş Veri Tabanı,
Müvekkile Özel Çözüm Ve Strateji Geliştiren Farklı Yaklaşımları,
Haksız Rekabete ve Taklit Üretime Karşın Geliştirdiği Etkin Çalışma Yöntemleri,
Yargısal Süreçte Bilgi Birikimi, Deneyim Ve Etkin Katılım,
Memnuniyetini Paylaştığımız Binlerce Referans,
Kaliteli Ve Hızlı Hizmetin Rekabetçi Fiyatla Sunumu… İrtibat 212 272 2800

 

 

 

Aramalar: Eltutan, Eltutan patent, Eltutan hukuk, Eltutan patent referanslar, Eltutan patent şikayet, Eltutan patent müşteri yorumları, patent, tescil, marka tescil, tasarım tescil, av.murat Eltutan, patent hukuku, marka hukuku, tasarım hukuku, marka nedir, patent nedir, tasarım nedir
BİZE ULAŞIN

Bize her konuda ulaşabilirsiniz.

0212 288 26 22
0212 272 28 00
FAX
0212 274 61 46


USTASINA DANIŞIN

Bilgi almak istediğiniz tüm sorularınızı usta ekibine sorabilirsiniz

  Hemen Danış